Черкаські екс-регіонали вибрали комітети в Раді за принципом «своя сорочка ближча до тіла»

05 грудня 2014, 13:56
Фото:  Прочерк

Фото: Прочерк

Бізнес-інтереси черкаських нардепів - колишніх регіоналів можна прослідкувати за напрямками діяльності комітетів Верховної Ради, до яких вони увійшли, повідомляє Ремарка.

Зацікавленість Володимира Зубика в продовженні скандального будівництва в заповідній зоні Києва, видно неозброєним оком: нардеп від 195 округу увійшов до складу Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. 

Олігарх Геннадій Бобов, що потрапив до Парламенту по 196 округу (Корсунь-Шевченківський) – член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Тож латифундист може не турбуватися найближчі роки про агробізнес, що вивів його до складу найбагатших людей країни.

Екс-регіонал Антон Яценко, що вдруге пройшов у Верховну Раду по уманському 200 округу, увійшов до Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Його інтерес — вплив на законодавчі акти що стосуватимуться реформ правоохоронних органів.

Мільйонер без комплексів, нардеп по жашківському 199 округу Валентин Ничипоренко прогнозовано став членом Комітету з питань податкової та митної політики.

Поділитись

Коментарі

Вгору