Черкаські екологи в заказнику спіймали дайвера-браконьєра

22 травня 2018, 15:18

У понеділок 21 травня державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області спільно з єгерською службою ТОВ «Мисливське господарство «Коробівське» при проведенні рейду на території Кременчуцького водосховища у заказнику місцевого значення «Пташині острови»  виявлено громадянина, який займався незаконним підводним полюванням в нерестовий період, пише на своїй сторінці у facebook заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олександр Позняков.

Браконьєром упіймана риба видів сом, щука, судак, лящ, карась. Обрахований розмір шкоди, завданої водним живим ресурсам, становить 6350 гривень. Човен, мотор, зброя для підводного полювання та риба вилучені працівниками слідчо - оперативної групи Золотоніського відділку поліції.

На «підводного» браконьєра складено адміністративний протокол по статті 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали по факту браконьєрства в період нересту готуються для передачі в правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження.

Вгору