Черкаські діти відправили у зону АТО паперових голубів з побажаннями “Повертайтесь живими”

08 грудня 2014, 18:15

АТО 2

Напередодні Дня збройних сил України колектив Державної податкової інспекції у м. Черкасах привітав зі святом військових, які сьогодні захищають нашу Батьківщину в зоні АТО. На власні кошти були придбані теплі речі (рукавиці та шкарпетки) та продукти тривалого зберігання.

Долучились до привітань і діти працівників інспекції. Вони підготували малюнки та зробили більше 70 паперових голубів, на кожному з яких написали побажання та привітання. “Повертайтесь живими! Ми Вас любимо! Ми - за мир!”, - такі слова, старанно виведені дитячими ручками, “понесли” на собі голуби миру до наших військових.

Прийняли участь у виготовленні та розпису паперових голубів діти відвідувачів Центру обслуговування платників. “Я Вас люблю! Зі святом!”, - написав на одному з них 5-річний черкасець Ярослав Герасименко.

АТО 1

Всі подарунки були направлені нашим військовим у зону бойових дій. Для бійців, які були поранені і сьогодні проходять реабілітацію у Черкаському обласному госпіталі для інвалідів війни, були передані солодощі: цукерки, печиво та мандарини.

Колектив ДПІ у м. Черкасах неодноразово допомагав і буде продовжувати підтримувати захисників України, щиро сподіваючись на те, що війна скоро закінчиться, а всі наші бійці повернуться додому живими і здоровими.

Шукаєте чим зацікав ити маленьку дівчинку? Вінкс, Барбі, Русалонька - безкоштовні ігри для дівчаток http://www.games-girll.com/%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9/%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8/

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору