Черкаські діти обирають на подарунки теплі курточки та чобітки

19 грудня 2014, 12:30

photo_show_3-636x443

Бажання малечі черкащани можуть здійснити у межах традиційної новорічної акції «Мрії збуваються», інформує ГромЧе.

Самокати, ляльки, машинки, ролики,  а ще – теплі курточки та чобітки. Мрії особливих діток, на жаль, можуть лишитися лише мріями…

– Поки що черкащани не надто активно долучаються до акції. Подарунки для наших черкаських дітей надходять переважно із столиці, – розповідає керівник дитячого центру Черкаського обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ Тамара Борисова.

У той же час в області нині мешкає щонайменше півтисячі діток, яких торкнулася проблема ВІЛ.

– В основному це малюки, котрі не мають батьків і виховуються бабусями. Більшість – із малозабезпечених родин, – констатує Тамара Борисова. – Усі вони мріють про справжнє свято із подарунками. І проект «Мрії збуваються» – їх шанс отримати бажане.

Мрії черкаських діток із особливими долями можна переглянути на сайті fashion-aid.in.ua. Придбані речі мрійникам можна передати за адресою: м.Черкаси, вул. Можайського, 50 з 10 до 18.00. Довідки за телефоном (063)933-90-95.

– Ці дітки не мають того, що є у звичайної малечі. Їх справжні мрії – це «мати маму і татка», «бути здоровим», «аби Дід Мороз прийшов до всіх діток», «щоб подарунки обов’язково отримали мої братики»… Такі чуйні серця заслуговують на увагу дорослих та на справжнє свято, – вважає Тамара Борисова

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору