Черкаські дітлахи за мир малювали прапори співдружніх країн

05 березня 2014, 18:31

Близько 20 черкаських дітлахів сьогодні на першому поверсі ТРЦ "Любава" малювали прапори тих країн, яких вони вважають співдружніми з Україною. За прояв своєї творчості місцеві малюки отримували подарунки - розмальовки та солодощі.

Таку акцію у зв'язку з останніми подіями в Україні для місцевої малечі організували представники  черкаської політичної партії "Демократичний Альянс". Мета - перевести зацікавленість та причетність малюків до складних політичних подій у поле гри та творчості.

Організатори запропонували дітям аркуші паперу, маркери, олівці та ілюстрацію з усіма стягами світу. Прапор якої країни намалювати - діти обирали самостійно, керуючись різними критеріями. Одні обирали його за улюбленими кольорами, інші - за особистою симпатією до тієї чи іншої країни.

Серед намальованих прапорів Франції, Італії, Швеції та інших були й стяги Росії. Свій вибір прапору РФ юні художники прокоментували тим, що вони симпатизують цій країні і хочуть жити в мирі.

- Уся сім'я вболіває за Україну. Ми хочемо жити у мирі, ми проти війни. Саме тому сьогодні я привела свою 3-річну сестричку, щоб таким чином ми висловили свою позицію. Малювали вдвох три прапори: Швеції, Чехій і України. Швецію сестричка обрала самостійно, Чехію вважаємо співдружньою країною, а Україну - адже це наша держава, - розповіла Юлія Дишлева.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору