Черкаські депутати вирішуватимуть, чи преміювати Бондаренка

19 грудня 2017, 08:05

На сесії міської ради розглянуть проект щодо надбавок та преміювань міському голові Черкас Анатолію Бондаренку в 2018 році, повідомляє "Інфоміст".

У проекті рішення від 15 грудня, що розміщений на сайті міськради, пропонується установити надбавку Бондаренку за високі досягнення у праці в розмірі 100 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи та вислугу років.

Також пропонується здійснювати щомісячне преміювання в розмірі 400 % посадового окладу, надати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати та надати допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки.

Пояснювальна записка підписана виконуючим повноваження директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення ЧМР Володимиром Шабановим.

Як нагадує видання, за інформацією ЗМІ, до червня, тобто до підвищення окладів, міський голова Анатолій Бондаренко отримував різні суми зарплат, у середньому до 30 тис. грн. У червні його винагорода зросла майже до 50 тис. грн, а в липні склала більше, ніж 60 тис. грн.

Галина сказав:

Він, що працює більше за всих? Як освітянам так 1000 грн. премії, бо немає коштів, а собі рідненькому то 400%.Поробили собі надбавки, премії, на себе завжди кошти є. Тільки у вас є сімї більше ні в кого немає.

Лобенко сказав:

надати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати та надати допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки

всё им мало. просто нет слов. одно радует, всем воздастся!

Вгору