Черкаські депутати вимагають від Президента визнати факт війни з Росією (документ)

15 березня 2017, 12:22

Після тривалих дискусій депутати Черкаської міськради нарешті проголосували за текст звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради та Кабміну щодо блокади Донбасу.

Зведений текст звернення зачитав депутат Павло Карась. У зверненні вимагають створення спеціальної слідчої комісії та дати принципову оцінку діям силовиків, які розігнали блокаду.

Також у зверненні депутати вимагають визнати професійну непридатність Мністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голови СБУ Василя Грицака та керівника Антитерористичного центру при СБУ  Віталія Малікова, визнати факт війни з Росією, а саму РФ - агресором.

Ще одним пунктом депутати просять прийняти закон про окуповані території.

До загальних пунктів додали ще й пропозиції депутата Романа Дісканта. Він запропонував додати пункт з вимогою звільнити затриманих блокадників та покарати винних у побитті. А також заборонити торгівлю з окупованими територіями, визнати військову агресію РФ, ввести воєнний стан на окупованих територіях.

За таке звернення до керівництва держави проголосувало 22 депутати, 7 було проти і 2 - утримались. Варто додати, що навіть після завершення голосування громадськість ще продовжувала певний час не випускати депутатів із сесійної зали.

За подібне рішення сьогодні мають проголосувати і депутати обласної ради. Додамо, що за схожі зверненя до керівництва краіни вчора та сьогодні голосують і в інших містах країни.

ОАМБ сказав:

Черкаська облрада -кодло фарбованих регіоналів. Завалили звернення не зібравши кворум. Прізвища цих ган в зафіксовані.

Вгору