Черкаські депутати просять Петра Порошенка припинити політичне переслідування опонентів

14 грудня 2017, 08:42

На сесії Черкаської міської ради 12 грудня депутати розглянули звернення до Президента України Петра Порошенка з вимогою зупинити факти переслідування опозиційних політичних сил та громадських активістів за їхню за діяльність. Голосування за таке звернення ініціював представник депутатської групи «Громадянська позиція» Руслан Зоря. Його загалом підтримали 33 колеги, ще четверо – утрималися.

У своєму зверненні обранці засуджують факти викриття таємних агентів НАБУ та спробу усунути від керівництва ним Артема Ситника, затримання Міхеїла Саакашвілі.

«Така ситуація є неприпустимою в Україні, як державі, що вже стала на шлях реалізації європейських та світових демократичних цінностей», – зазначається в тексті звернення.

Відтак, міська рада вимагає від вищого керівництва держави вжити заходів для припинення дискредитації Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, припинити політичне переслідування опозиційних політичних сил та громадських активістів, а ще – якомога швидше ухвалити Закон про антикорупційних суд.

За інформацією прес-служби ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору