Черкаські депутати профінансували зарплати і дороги

28 липня 2015, 13:00

гроші

Черкаська міська рада проголосувала за зміни до бюджету, інформує vikka.ua.

За таке рішення проголосували 33 депутатів.

Як розповіла під час сесії директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган, за півроку перевиконання бюджету становить 33 мільйони. До кінця року місто очікує отримати перевиконання у сумі більш як 70 мільйонів. Саме цим і було мотивоване рішення про корегування бюджету.

Депутати проголосували за те, щоб спрямувати 46 мільйонів гривень на заробітні плати "бюджетникам": лікарям і освітянам.

Також Черкаська міськрада проголосувала за спрямування 24 млн грн на капітальний та поточний ремонти доріг.

Ще 830 тисяч гривень отримає комунальне підприємство "ЧЕЛУАШ", щоб продовжити свою роботу із виконання ремонту доріг.

Крім того, 390 тисяч гривень депутати спрямували на відшкодування пільгових перевезень черкаськими перевізниками.

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода закликала депутатів спрямувати кошти на лікування хворих на ниркову недостатність у клініці "Фрезеніус". Вона пропонувала "зняти" кошти із зарплат "бюджетників" і ремонту доріг, спрямувавши на гемодіаліз 3 млн грн.

Секретар міськради Олександр Радуцький дав доручення департаменту охорони здоров’я розробити програму для підтримки хворих на ниркову недостатність. Він пообіцяв, що через місяць депутати знову розглядатимуть зміни до бюджету, де вони й розглянуть питання фінансування лікування у "Фрезініусі".

Депутат Черкаської міськради від ВО "Батьківщина" Роман Діскант обурився, що зміни до бюджету ухвалюються недостатньо прозоро. За його словами, бюджетна комісія розглянула проект рішення лише вчора. Крім того, він уніс свою пропозицію: спрямувати 1 млн грн на підтримку ОСББ. Її підтримала і депутат від Блоку Петра Порошенка Оксана Колісник.

Коментарі

Вгору