Черкаські ДАІшники не зізнаються у ДТП за своєї участі?

05 жовтня 2015, 23:46

2911584f98005ab92a60ed03fdb011cb_XL

У п’ятницю вранці водії, які проїздили трасою Черкаси-Золотоноша, бачили таку картину: впоперек дороги стоїть міліцейська вазівська «дев’ятка» з ущент розбитим правим боком. А поряд лежать залишки мотоцикла, який, ймовірно і втаранився в автомобіль, пише Черкаський край.

Версій цієї драми уявлялося кілька, наприклад, доблесні міліціонери переслідували ймовірного злочинця, й не шкодуючи власного авта, перекрили ним шлях до втечі… Яким же було моє здивування, коли прочитав офіційний звіт про подію на сайті УДАІ УМВС (наводжу цей текст дослівно):

«02 вересня, близько 09 год.00 хв, на 12 км автодороги Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, в с. Чапаєвка, водій мотоцикла «Альфа YM150-X», 30-річний житель с. Чапаєвка, рухаючись в напрямку м. Черкаси, відволікся від керування та скоїв зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21099» під керуванням 30-річного жителя м. Черкаси, який рухаючись в напрямку м. Золотоноша виконував маневр розвороту.

Внаслідок пригоди водій мотоцикла «Альфа» отримав ЗЧМТ, перелом променевої кістки руки зі зміщенням, госпіталізований до Золотоніської ЦРЛ».

Всі вже, мабуть, звикли, що далеко не завжди люди в погонах готові розповідати правду про свої «подвиги». Про причетність правоохоронців до описаної в офіційному звіті події, навряд чи хто здогадається. Але насторожує навіть не це, а трактування дій обох водіїв: мотоцикліст нібито «відволікся від керування та скоїв зіткнення», а водій міліцейської машини «виконував маневр розвороту» (на знімку чітко видно розмітку — суцільну осьову лінію).

Залишається сподіватися, що в документах справи ці обставини знайдуть своє відображення.

Роман Кирей

 

Коментарі

Вгору