Черкаські боксери вибороли низку нагород чемпіонату України серед студентів

21 квітня 2024, 17:09

Черкаські боксери посіли перше командне місце чемпіонату України серед студентів. Він проходив із 16 до 20 квітня в Умані. Майданчиком для проведення змагань стала спортивна зала державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Про це повідомили у Черкаській обласній федерації боксу.

На ринзі зустрілись 140 суперників із 57 українських навчальних закладів. Хлопці виборювали перемогу в 13 вагових категоріях, дівчата – у 12. Із Черкаської області за звання кращих у ринзі змагалися 22 боксери. Серед них – вихованці з Черкас («AmbrosCrossFight», «Boxer» та КДЮСШ «Вікторія»), Ватутіного (БК «Мафія»), Умані («Арес») та з Жашкова.

Черкаські спортсмени вибороли шість «золотих», три «срібних» та дві «бронзових» медалі.

«Золоті» нагороди чемпіонату здобули:

- Тетяна Довгаль з Ватутіного (клуб «Мафія» та КДЮСШ «Вікторія», вагова категорія 60 кг). Її відзначили кубком за кращу техніко-тактичну майстерність.
- Данило Лозан (БК «Арес», Умань) став першим у ваговій категорії 67 кг. Його визнали кращим боксером чемпіону.
- Дмитро Колісніченко (БК «Арес», Умань) став першим у ваговій категорії 54 кг.
- Ігор Семончук (БК «Арес», Умань) — у ваговій категорії 57 кг. Його нагородили кубком «За волю до перемоги».
- Аліна Кріт з Жашкова (66 кг).
- Альона Унковська (БК «Арес», Умань), 52 кг. Спортсменку відзначили кубком «За волю до перемоги».

«Срібні» нагороди турніру завоювали:

- Желада Анастасія (БК «Арес», Умань), 57 кг.
- Петренко Діана (спортивний клуб «AmbrosCrossFight», Черкаси), 54 кг.
- Коваленко Анастасія (БК «Арес», Умань), 48 кг.

«Бронзові» медалі за підсумками чемпіонату отримали:

- Борщ Андрій із КДЮСШ «Вікторія» (Черкаси) у ваговій категорії 71 кг.
- Коберник Максим із КДЮСШ «Вікторія» (Черкаси), 67 кг.

Над організацією змагань разом із партнерами працювали Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його обласний осередок, Федерація боксу України, Всеукраїнська Федерація Студентського Боксу, Федерація боксу Черкащини та уманська міськрайонна федерація боксу «Арес».