Черкаські боксери вибороли друге командне місце на чемпіонаті України

19 травня 2024, 20:02

У Рівному завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок віком до 22-х років памʼяті Андрія Огородника. Вперше чоловіча збірна Черкаської області посіла друге місце в командному заліку під час чемпіонату України з боксу. Натомість жіноча – четверте.

Про це повідомив президент обласної федерації з боксу Сергій Тищенко.

Загалом за перемогу в ринзі змагались 160 боксерів. Черкаську область на чемпіонаті представляли 13 спортсменів, серед яких 9 хлопців та 4 дівчини.

У підсумку чемпіонський титул серед чоловіків вибороли:

• Дмитро Колісніченко з Умані, який у фінальному поєдинку здолав суперника з Івано-Франківської області.
  • Данило Лозан з Умані, який виграв чотири бої, а у фіналі здобув перемогу нокаутом в 1 раунді.

Другим став Арсеній Резніченко, родом із Корсунь-Шевченкічького, зараз тренується в Умані. Він провів чотири потужні поєдинки, утім, у фіналі поступився досвідченому спортсмену з Одеси.

На третьому місці опинився Максим Кофан із Черкас, який представляв боксерський клуб «Манеж» та КЗ «Школа вищої спортивної майстерності». Він показав конкурентний та сильний бокс. "Бронзу" також виборов Ігор Семончук із Умані.

Результати дівчат із Черкаської області, які вийшли в ринг:

- Першою стала Тетяна Довгаль, яка нині представляє клуб «Мафія» у Ватутіному та КДЮСШ «Вікторія» у Черкасах.

- Другу сходинку турніру посіла Анастасія Коваленко із Умані.

- Третьою стала Аліна Кріт із Жашкова.

Переможці представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків та жінок U22, який у жовтні проходитиме в Софії (Болгарія).