Черкаські бізнес-леді презентували свою діяльність на Всеукраїнському нетворкінгу

26 квітня 2018, 20:49

За підтримки Державної служби зайнятості у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім», був Всеукраїнський нетворкінг «ЖІНКА. КАР’ЄРА. БІЗНЕС», пише "Діловий регіон".

«Згідно з даними Всесвітньої федерації асоціацій прямих продажів, жінки починають свій бізнес у 1,5 рази частіше ніж чоловіки, з капіталом, що в 6 разів менше ніж стартовий капітал чоловіків-підприємців. В Україні, за даними держреєстру, частка жінок-керівників, серед усіх активних суб’єктів економічної діяльності, становить 40 %. Тому, цей захід організовано для того, щоб показати всім, хто втратив надію, що в Україні можна розвиватися та вести свій бізнес», – наголосив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Від Черкаської обласної служби зайнятості взяла участь начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Черкаського обласного центру зайнятості Лариса Мірошник та шість підприємиць регіону, які активно співпрацюють із службою зайнятості.

Учасниками заходу, організованому редакційною колегією журналу «Бізнес WOMAN», стали близько 1 000 жінок з 20 країн світу. Успішні жінки-підприємці презентували свій бізнес, продукцію, яку випускає їх підприємство, проводили майстер-класи та тренінги.

Черкаську область представили жінки-підприємці, які отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності в таких різноманітних сферах діяльності як – Тетяна Карачун в сфері ресторанного бізнесу (Тальнівський район), Наталія Косар в галузі будівництва (Христинівський район), Антоніна Дога з продажу жіночого одягу (м. Умань), Галина Єганова у сфері надання перукарських послуг (Золотоніський район), Олеся Теліженко з пошиття одягу та аксесуарів (м. Черкаси) та Надія Стецюк з ведення фермерського господарства (Маньківський район).

Цей захід дав можливість учасницям поділитися досвідом започаткування та ведення бізнесу, презентувати свої досягнення і знайти нових партнерів, повідомили у Черкаському ОЦЗ.

Коментарі

Вгору