Черкаські автомайданівці у Одесі визволяли із СІЗО громадського активіста (фото)

12 вересня 2015, 14:00

акції протесту - Одеса 2Черкаські автомайданівці визволяли з-під варти одеського колегу – голову місцевого «Автомайдану» Євгена Рєзвушкіна -  якого кинули за грати без права застави після захоплення активістами маєтку Сергія Ківалова, повідомляє прес-служба "Автомайдан-Черкаси"..

На підтримку автомайданівця одразу піднялася хвиля громадського супротиву – і до Одеси з’їхалося біля тисячі активістів  із різних куточків країни, у тому числі – й «Автомайдан-Черкаси».

- Система злякалась такої масовості і нам вкотре вдалося довести владі, що  «Автомайдан» - це потужний патріотичний рух, який продовжує втілювати ідеали Майдану і має вплив на владу у всіх регіонах, - констатував голова «Автомайдану-Черкаси» Сергій Яковенко.

черкаський Автомайдан на акції протесту у Одесі

- Разом із одеськими Правим Сектором та Самообороною, ми провели акцію під приміщенням Приморського суду, який і визначав міру покарання  Євгену Рєзвушкіну, - повідомив  активіст «Автомайдану-Черкаси» Олег Фогель. – Суд закрився - посеред робочого дня - якраз перед нашим візитом. Потім ми навідали сумнозвісний маєток Ківалова, візит до якого, фактично, і став причиною  затримання одеського колеги. Сьогодні маєток охороняється приватною структурою, але ми зайшли із боку пляжу - і провели біля маєтку масштабну  акцію протесту.

акції протесту - Одеса 1Потому із нами таки зустрівся губернатор Одещини Михеїл Саакашвілі та обласне керівництво УМВС. Слід зазначити, що на той момент Євгена Рєзвушкіна уже випустили: під домашній арешт, ще до апеляції – владу налякав супротив такого масштабу. Під час розмови з очільниками Одеської ОДА та УМВС нам пообіцяли навести лад у місцевій правоохоронній та судовій системі – за активної участі у цьому громади.  Ми вважаємо свою місію у Одесі виконаною: ми вкотре довели, що із думкою громади потрібно рахуватися – і що так просто ми не здаємось.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору