Черкаське підприємство не сплатило понад 10 млн грн податків

20 липня 2015, 07:00

гроші

В рамках проведення заходів з протидії правопорушенням в сфері зовнішньоекономічної діяльності оперативниками податкової міліції  Черкаської області розпочато кримінальне провадження щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах посадовими особами черкаського підприємства, що займається наданням транспортно-експедиційних послуг.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Черкаській області.

Встановлено, що в період 2013-2014 років підприємство здійснювало нетипові експортні операцій з  реалізації соєвої олії до країн Євросоюзу. Проте, з метою мінімізації податкових платежів службові особи підприємства безпідставно відображали в податковій та бухгалтерській звітності операції з придбання олії від контрагента без фактичного постачання.

Згідно з актом документальної позапланової перевірки, внаслідок документального оформлення таких безтоварних операцій з постачальником підприємство ухилилось від сплати ПДВ та податку на прибуток на суму понад 10 млн. грн.

Наразі слідчі фінансових розслідувань проводять досудове розслідування. Вживаються заходи по  відшкодуванню завданих бюджету збитків.

 

 

Коментарі

Вгору