Черкаське підприємство може виготовляти спецтканину найвищого ступеня захисту від COVID-19

21 жовтня 2020, 19:20

ПрАТ «Черкаський шовковий комбінат» – одне з провідних підприємств легкої промисловості України. У підприємства великий досвід виробництва захисних тканин. У лютому 2020 року Черкаський шовковий комбінат розпочав дослідне виробництво нового різновиду тканин для захисних костюмів від COVID-19, інформують в обласному департаменті інфраструктури та ЖКГ.

Ця тканина ламінована мембранами спеціального медичного призначення найвищого ступеню захисту та може використовуватися для виготовлення захисного одягу для медиків 6 типу (костюмів, комбінезонів). Вже 17 червня 2020 року ПрАТ «ЧШК» отримав позитивний висновок австрійського випробувального центру «HYGCEN» Austria GmbH. Документ свідчить, що тканина покрита захисною мембраною протиінфекційних агентів та відповідає утвердженим в Європі вимогам і рівню класифікації.

Крім того, підприємство має можливість випускати тканини з мембранним дихаючим покриттям для пошиття одягу з водовідштовхуючими, маслобрудовідштовхуючими властивостями для захисту від несприятливих погодних умов та має можливість забезпечувати дошкільні та інші заклади міста та області тканинами комбінату, а саме для столової та постільної білизни, декоративними та іншими.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору