Черкаська жіноча команда повернулася із нагородами із чемпіонату світу з бодібілдингу

11 листопада 2020, 23:01

Черкаський тренер Михайло Кисляков розповів про успіхи своєї команди на світових змаганнях із бодібілдингу й фітнесу.

Про це він повідомив на своїй інстаграм-сторінці.

П’ятеро дівчат стали призерками чемпіонату, який тривав із 6 до 8 листопада в Іспанії, в місті Санта-Сусанна. Команда повернулась додому із золотими, срібними й бронзовими нагородами.

Марія Бурлака – золота медаль й абсолютна перемога в категорії «майстер фітнес-бікіні», золота медаль у категорії «фітнес-бікіні до 158 см».

Олена Васільєва – бронзова медаль у категории «майстер бодіфитнес» і 6 місце в категорії «бодіфитнес до 168 см».

Наталія Поперечна – срібна медаль у категорії «майстер фітнес-бікіні» і 4 місце в категорії «фітнес-бікіні до 164 см».

Інна Носоленко – 4 місце в категорії «фітнес до 163 см».

Анна Вавілова – 4 місце в категорії «артистик-фітнес».

View this post on Instagram

Чемпионат мира по бодибилдингу и фитнесу 2020 был полон ярких эмоций и результатов моих подопечных. В копилке нашей команды 8 золотых медалей, 1 серебряная, 1 бронзовая. АЛИНА ЯМАН - золотая медаль и абсолютная победа в категории бодифитнес мастера, золотая медаль и абсолютная победа в категории бодифитнес! МАРИЯ БУРЛАКА - золотая медаль и абсолютная победа в категории фитнес бикини мастера, золотая медаль в категории фитнес бикини до 158 см! ИВАННА КАДЫРОВА - золотая медаль в категории фитнес бикини до 164 см! ВАСИЛЬЕВА АЛЕНА - бронзовая медаль в категории бодифитнес мастера и 6 место в категории бодифитнес до 168 см! ПОПЕРЕЧНАЯ НАТАЛЬЯ - серебряная медаль в категории фитнес бикини мастера и 4 место в категории фитнес бикини до 164 см! НОСОЛЕНКО ИННА - 4 место в категории фитнес до 163 см! АННА ВАВИЛОВА - 4 место в категории артистик фитнес! Это очень достойный результат и высочайший уровень выступлений на мировой арене! Поздравляю спортсменов и желаю на этом не останавливаться и идти только вперед!

A post shared by Mykhailo Kysliakov IFBB (@kysliakov_m) on


Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору