Черкаська волонтерка просить зібрати кошти для вірної Грети

13 листопада 2017, 20:01

Фото: Влада Руденко/Фейсбук

Черкаська зооволонтерка Влада Руденко знову просить небайдужих черкащан допомогти коштами, щоб придбати харчування для вівчарки Грети. Собаку наприкінці вересня дівчинка буквально врятувала від голодної смерті.

Містяни вже збирали кошти на лікування та харчування тварини. Та нині, розповідає Влада Руденка, грошей вже не лишилося.

- Грета зміцніла і навіть трохи поправилася, - каже Влада Руденко. – Завели їй паспорт, зробили необхідні щеплення. Та зараз я змушена знову звертатися по допомогу, аби придбати для Грети 2 мішки корму, цього їй вистачило б на місяць. Вдень вона з’їдає близько 1 кілограму корму.

Влада Руденко додає, що поки що стан Грети такий, що переводити її на інше харчування не можна.  А вартість корму така, що купити його самостійно дівчина не має можливості.

Фото: Влада Руденко/Фейсбук

- 5, 10 чи 20 гривень – це вже значна допомога для Грети, - говорить Влада.

Нагадаємо, вівчарка ціле літо просиділа на одному місці при дорозі в районі Дахнівки, чекаючи на господарів. Ті ж у такий спосіб – просто позбулися тварини. Тварина була виснажена, худа, навіть сил звестися на лапи вже не мала.  Тепер вівчарку відходжує волонтерка.

Контакти та реквізити для допомоги

Карта Альфа Банку: 5168 0011 7038 0880.
Отримувач: Руденко Наталія Петрівна.

Тел (097) 011 51 23 (Влада Руденко)

Поділитись

Коментарі

Вгору