Черкаська вчителька стала співавторкою навчального посібника для першокласників

21 червня 2023, 22:30

Вчителька початкових класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 Ольга Придаток є співавторкою навчального посібника "Українська мова. Буквар. 1 клас".

Разом із Надією Кравцовою цей посібник підготували для учнів закладів середньої освіти, відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Олександри Савченко.

Навчальний посібник пройшов численні випробування і отримав чудові результати. За цим "Букварем" вчитимуться читати та писати першокласники України у 2023-2024 навчальному році. Важливо зазначити, що навчання за цим посібником може відбуватися як у очній, так і в дистанційній формі.

Підручник "Українська мова. Буквар" складається з чотирьох частин та у ньому уміщені 3 періоди: добукварний, букварний і післябукварний. Він включає диференційовані мовно-логічні вправи, різноманітні мовні дослідження, завдання на розвиток мовлення та критичного мислення.

Особливостями цього посібника є нестандартний підхід до навчання дітей читанню та письму. Вперше введено QR-коди, які дозволять дітям або їхнім батькам переглянути правильне написання кожної букви в будь-який час і повторити його.

Посібник також містить завдання для самооцінювання, що дозволяє дітям оцінювати свою роботу самостійно.

За інформацією пресслужби департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору