Черкаська студентка поїде в Китай на конкурс краси

29 жовтня 2015, 10:05

IMG_1976+

Володарка титулу «СтудМіс України – 2015» Анна Соколова, здобувши 25 жовтня омріяну перемогу і право представляти Україну на всесвітньому конкурсі краси World Miss University, відразу ж завітала до свого навчального закладу. 19-річна красуня навчається у Східноєвропейському університеті на 3 курсі за напрямом підготовки «Документознавство та інформаційна діяльність».

Студентку-переможницю радо зустрічало керівництво вишу, викладачі і студенти.

– Ми пишаємося досягненнями наших студентів і завжди готові їм допомогти, порадити, підтримати. Анна – красива, талановита і розумна дівчина, яка, безсумнівно, заслуговує почесного звання «СтудМіс України – 2015», – наголосила ректор університету Любов Шпак, вручаючи квіти студентці.

IMG_1957+

За популяризацію естетичних цінностей і гідне представлення навчального закладу на національному рівні Любов Олександрівна відзначила Анну Соколову почесною грамотою.

Найвродливіша студентка України поділилася з присутніми своїми враженнями від конкурсу. Дівчина зазначила, що це досвід, який відкриває для неї нові перспективи. За словами студентки, всі учасниці були достойними суперницями і до останньої миті зберігалася інтрига в оголошенні переможниці. Представляти Україну на міжнародному рівні є великою честю для Анни. Вона вже починає готуватися до конкурсу і докладе максимум зусиль для виконання цієї відповідальної місії.

В університеті побажали Анні Соколовій творчих успіхів, натхнення і перемоги у всесвітньому конкурсі краси серед студенток, що відбудеться у січні 2016 року в Китаї.

За інформацією прес-служби Східноєвропейського університету

 

 

Коментарі

Вгору