Черкаська психологиня розповіла, як наважитись на рішучі зміни у своєму житті

31 липня 2020, 23:05

У багатьох в житті настає переломний момент, коли необхідні зміни. Ось тільки далеко не всі готові до цих змін і не готові викластися на повну, щоб досягти бажаного результату. Щоб почати процес трансформацій необхідно рішуче налаштуватися, впевнена психолог Наталя Холоденко. Вона дала кілька порад, які допоможуть налаштуватися на рішучі дії в життя і вийти на новий рівень, розповідає 1News.

1. Монотонне виконання того, від чого залежить ваш успіх у вирішенні завдання: зарядка щоранку, якщо хочете схуднути, пост кожен день, якщо хочете навчитися писати.

2. Визнання реальної ситуації. Часто люди ховаються, не відповідають на дзвінки, коли потрібно визнати, що ти повинен, але ти не виконав і поки не зможеш виконати договір. Уникнення відповідальності тільки сильніше загострює конфлікт, впевнена психолог.

3. Працюй над тим, що вам зрозуміло і доступно. Сам процес якісної роботи покращує стосунки зі світом. Наприклад, прибирайте будинок до блиску, а коли набридне – прийдуть ідеї про справу вашої мрії.

4. Спостерігайте за тими, хто органічний в своєму доброму результаті. Люди навіть з невеликими, але чесними перемогами над собою дуже надихають.

“Якщо ти хочеш більше заробляти – не дивися тільки на сторінки дуже заможних людей, пошукай тих, хто зміг з хобі зробити приємний заробіток. Дійдеш до рівня – поміняєш об’єкт спостереження”, – радить психолог.

Поділитись

Коментарі

Олена :

Як вона вже дістала зі своїми порадами! Сама розірвала шлюб, народила позашлюбну дитину, яку ненавидить її син від 1-го шлюбу, новий коханий купив їй квартиру (скаржиться, что маленьку, 2-кімнатну), і вважає, що повинна роздавати поради, як налагодити своє життя? Нехай налагодить своє, а потім роздає поради. Хоча вони такі банальні та примітивні!

Вгору