Черкаська пенсіонерка стала відомим блогером (відео)

05 грудня 2015, 10:40

Соціальні мережі, смартфон та власний ютуб-канал. Це будення не лише місцевої молоді, а й 60-річної черкащанки. Любов Крюк після виходу на пенсію не загубилася у домашніх справах, а навпаки – стала соціально активною. Відкрила власний канал в інтернеті та вже має більше 20 тисяч підписників. Про незвичну пенсіонерку розповідає "vikka.ua"

Черкащанка Любов Крюк на заслужений відпочинок вона вийшла 5 років тому. Відтоді – опанувала нетипове для свого віку хобі. Пенсіонерка стала ютуб-блогером.

Свій ютуб-канал жінка відкрила за порадою дітей. Дві доньки живуть за кордоном. Аби з ними спілкуватися, Любов почала знімати відео. Потім – викладати його в Інтернет. Цим почала ще й гроші заробляти. На своїй сторінці має вже більше сотні публікацій, та головне – майже 20 тисяч підписників. Їх навчає куховарити, виготовляти ляльки, грошові дерева та багато іншого.

- Я хоч і вчителька за освітою, але мало працювала вчителькою. Більше масажистом в останні роки. Була за кордоном. Щось шукала, а чого сидіть? Я сьогодні вранці прокинулась і думаю, от що його таке цікаве зробить? - говорить  ютуб-блогер Любов Крюк.

Нещодавно Любов відкрила для себе нове захоплення – музику. Вона записалася на курси гри на гітарі.

Не лише морально, а й на ділі її підтримує чоловік Олександр. Він теж має власний ютуб-канал. Тому, жартує, в мережі кохана жінка для нього – конкурент.

- Найголовніше, мені є в кого вчитися. Аби, як усі бабусі, закутана, сиділа під під’їздом, лузала насіння, ви думаєте було б краще? Звичайно ні. Знаєте, навіть у собаки вік років 20, а ми вже живемо 40 років, - зауважує чоловік Олександр.

Кілька днів тому Любов прикупила собі сучасний гаджет – новенький смартфон. Каже: в телефоні ще повністю не розібралась, та вже заходить через нього до соціальних мереж. Проте, зізнається. трохи соромиться діставати його поруч з людьми її віку.

- Стою, розмовляю з такою ж як я, думаю, чи виймати, чи не виймати, а мені його соромно вийняти. Він дзвонить і дзвонить. Я така витягую його. Вона на мене глянула, що я з смартфоном. І оце ж так трохи аж прес на голову, - додає жінка.

Любов каже: планів у неї ще багато. Поки всіх не розкриває, підписників чекає в Інтернеті. Аби навчити їх багатьом корисним речам. Вже має відео до Нового року.

 

Коментарі

Вгору