Черкаська освітянка отримуватиме премію ВР

23 грудня 2014, 18:25

1419347756_azzova1Директору державного навчального закладу "Черкаське вище професійне училище" Аллі Азізовій присудили премію Верховної Ради України. Відповідну постанову парламент ухвалив під час пленарного засідання 23 грудня.

Найкращих освітян відзначають щорічно відповідно до Постанови Верховної Ради від 14 вересня 2006 року "Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів.

За клопотання перед Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти щодо присудження цієї премії Аллі Азізовій проголосували депутати Черкаської обласної ради на минулій сесії.

Довідково. Алла Азізова з вересня 1977 року працювала викладачем спецпредметів, з серпня 1982 року – заступником директора з навчально-виробничої роботи, а з лютого 1999 року по теперішній час – директор Державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище».

За час роботи зарекомендувала себе як творча, ініціативна, ерудована особистість. Алла Азізова має глибоку науково-теоретичну, методичну й фахову підготовку. Алла Михайлівна спрямовує роботу педагогічного колективу на впровадження інноваційних технологій, вдосконалення навчально-виховного процесу.

За рейтинговою оцінкою Міністерства освіти і науки України цей навчальний заклад увійшов у перелік ста кращих професійно-технічних навчальних закладів України.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

 

Поділитись

Коментарі

Вгору