Черкаські волонтери просять допомогти нагодувати бійців АТО

11 червня 2015, 14:20
IMG_2896

Фото: Про все

Громадська організація "Спільна справа", яка постійно годує бійців на передовій смачними борщами, висушила величезну кількість овочів (більше ніж на 300 тисяч порцій) і наразі дуже потребує волонтерів для фасування і упаковки продуктів.

IMG_2880

Фото: Про все

Про це на своїй сторінці повідомив волонтер Андрій Бортник.

IMG_2903

Фото: Про все

- За останній місяць робота не зупинялась ні на день, але відправок було мало: ми викупили всю наявну в овочесховищах капусту, і знайти нової не було можливості. Тому сушили картоплю, моркву, буряк, які ще можна знайти. А фасували борщі тільки для потреб черкаських волонтерів. Приносимо свої вибачення  волонтерським організаціям з інших міст: не дивлячись, що продовжували виготовляти борщів найбільше в країні, - задовільнити всі замовлення були не в змозі. Але тепер нарешті знайшли вирішеня: закупили 1200 кг імпортованої сушеної капусти з Узбекістана. Цієї кількості та інших насушених нами овочів вистачить на понад 300 тисяч порцій, - зазначив Андрій Бортник. 

IMG_2900

Фото: Про все

За його словами, в умовах бойових дій такі набори - єдина перша страва, яку можна приготувати на передовій. Тому волонтер звертається до небайдужих містян, які можуть виділити кілька годин свого часу, приїхати і допомогти нагодувати бійців.

IMG_2901

Фото: Про все


- Потрібні волонтери для фасування та упаковки. Робота не важка, а бійці будуть дуже вдячні. Якщо маєте кілька вільних годин і бажання допомогти - ласкаво просимо! - наголосив Бортник.

Приїхати допомогти нагодувати бійців можна за адресою: вулиця Смілянська, 145. Контактний телефон: +380674704488.

 

Поділитись

Коментарі

НАДІЯ сказав:

Я З ЗАДОВОЛЕННЯМ ДОПОМОГЛА Б ,АЛЕ ЖИВУ В КОЗЯТИНІ ,НАС ТУТ Є ЧИМАЛО ,ХТО МІГ БИ ДОПОМОГАТИ ,

Маргарита сказав:

А волонтери потрібні тільки в Черкасах?

Вгору