Черкаська ОДА замовила ремонт лікарні за 38 млн у сумнівної компанії, – Держаудитслужба

01 квітня 2024, 13:00

У Черкасах завдяки втручанням аудиторів розірвали договір із будівельною компанією, яка мала ремонтувати Черкаську обласну лікарню. Порушення виявили під час моніторингу процедури публічної закупівлі робіті з капремонту медичного закладу.

Очікувалось, що на ремонт три- й семиповерхових корпусів обласної лікарні та переходу між ними буде витрачено понад 38 млн грн. Замовником був Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації.

Однак моніторинг процедури публічної закупівлі виявив: ремонтно-будівельна компанія, яка стала переможцем, надала документи, що не відповідають технічному завданню та вимогам тендерної документації. Водночас замовник допущені порушення проігнорував та не відхилив тендерну пропозицію.

"Лише висновок аудиторів про результати проведеного моніторингу поставив крапку в цій історії. Департамент будівництва усунув порушення, розірвавши з будівельниками договір на підряд", - повідомляють у пресслужбі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору