Черкаська обласна лікарня отримала новітнє обладнання

13 лютого 2018, 08:44

Відтепер черкащани зможуть отримати якісне лікування завдяки сучасному обладнанню - урологічне відділення Черкаської обласної лікарні поповнилося літотріптером. Похвалитися таким окрім Черкас можуть лише дві лікарні на всю Україну.

До цього операції проводилися на обладнанні, яке було встановлено понад 20 років тому.

— Таке обладнання дозволяє лікувати такі захворювання, які в Черкасах раніше не лікували. Для цього черкащанам доводилося їздити до столиці, — зауважив головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник.

Крім цього у самому відділенні було проведено ремонт. Він проходив в три етапи — спочатку було відремонтовано нестерильні приміщення, потім операційний блок та закуплено сучасне обладнання. На це все було витрачено понад 3.5 млн грн. Фінансування проводилося за рахунок обласного та міського бюджетів.

— Поспілкувавшись з громадянами та лікарями ми дійшли висновку, що саме це відділення потребує покращення умов лікування. Ви побачили апарат, який до цього був лише в Києві. Тут задіяні технології, які скорочують термін реабілітації хворих та дозволяють провести більше операцій. Зараз це найсучасніший апарат з тих, які є в світі — зазначив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Олександр сказав:

Сьогодні їхав 20 в центр.Жінка вийшла із маршрутки, бо не хотіла їхати в неприбраному салоні на що отримала відповідь:”Дякуйте…” декілька разів .Що це,вічлива форма відповіді,чи дякуйте,що ми вас ще возимо.На зворотньому шляху 115 заблокував 25 на зупинці за що через зупинку отримав дулю .То що, проїзд по п’ять гривень?

Вгору