Черкаська мисткиня презентувала книгу власних віршів: перший наклад передадуть на фронт

24 травня 2023, 15:10

Фото - Черкаська міська рада

У Черкаському художньому музеї відбулася презентація книги "Другий вимір" заслуженої художниці України Олександри Теліженко. Збірка містить не лише патріотичні, філософські авторські поєзії, а й ілюстрації, створені самою майстринею.

Презентацію збірки Олександра Теліженко присвятила усім воїнам-захисникам, які боронять Україну.

Збірка "Другий вимір" "народилась" ще задовго до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Перші вірші почали наповнювати майбутню книгу ще 2012 року.

Як розповіла авторка, тоді "народжувались" в основному ліричні вірші, але все змінив початок військових дій на сході України. Тоді син Олександри Теліженко пішов на фронт в зону АТО, після цього у мисткині виникло бажання написати книгу-присвяту українським воїнам.

Формат "Другого виміру" обрали спеціально такий, щоб книжка могла поміститися в кишені воїнів. Олександра Теліженко зізналась, що створюючи цю книгу мала бажання, аби вона слугувала бронею для захисників у всіх сенсах.

Перший наклад "Другого виміру" в тисячу примірників буде переданий на фронт. Під час презентації книги присутні вшанували пам’ять всіх загиблих на війні хвилиною мовчання.

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору