Черкаська міськрада незаконно дала землю підприємцю біля “Соснового бору”, – прокуратура

14 жовтня 2022, 10:38

Прокуратура оскаржує в суді надання Черкаською міською радою в оренду земель біля річки Дніпро. Загальна вартість діляники - понад 16 мільйонів гривень.

Правоохоронці з'ясували, що Черкаською міською радою в оренду на 49 років надано приватному підприємству під розташування пункту короткочасного відпочинку дві земельні ділянки загальною площею 1,9 га, вартістю 16,8 мільйонів гривень, по вулиці Гагаріна, ліворуч від входу в парк "Сосновий Бір". Відповідно до даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на ці земельні ділянки встановлено обмеження щодо їх використання, оскільки вони розташовані в охоронній зоні навколо об’єкта культурної спадщини та в прибережній захисній смузі.

За позовами прокурора було визнано незаконним та скасовано рішення міської ради про надання земельних ділянок минулому користувачеві та визнано недійсним відповідний договір оренди землі. Однак відповідно до змісту рішення міської ради право на оренду земельних ділянок переведено до іншого користувача.

Наразі прокурор в суді доводить відсутність можливості надання вказаних земель в користування на позаконкурентних засадах та протиправність зміни їх цільового призначення.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору