Черкаська міська рада планує призначити заступників для Бондаренка та секретаря ЧМР (відео)

10 грудня 2020, 10:38

На початку сьогоднішньої сесії Черкаської міської ради в порядок денний було включено питання призначення заступників міського голови та секретаря міськради. Частина депутатів та присутніх активістів виступили проти розгляду цього питання та можливого призначення на посаду заступника депутата від фракції ОПЗЖ Олега Кашка.

Першим проти розгляду такого питання виступив представник "Голосу" Віктор Євпак.

- ОПЗЖ - чисто проросійська партія і ми не повинні допустити, щоб серед заступників міського голови Черкас була людина з цієї політсили, - зауважив пан Віктор.

В свою чергу колега Євпака по фракції Валенчук у разі подальшого розгляду цього питання пригрозив депутатам і міському голові Страшним судом.

- Рішення розглядати сьогодні питання призначення секретаря міськради і заступників міського голови є порушенням регламенту. Будь-який розгляд таких питань є неправомірним. Цей порядок денний буде оскаржений нами, - зауважив обранець.

Підтримали думку депутатів і учасники російсько-української війни.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору