Черкаська міліція встановить камери у центрі надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів

28 травня 2014, 15:12

Як вже неодноразово наголошувалось, головний принцип роботи міліції сьогодення – це відкритість та прозорість, збільшення рівня довіри громадян. Так одним із нововведень Черкаської міліції в цьому напрямку є обладнання веб-камерами центрів надання послуг пов’язаних з використанням автотранспортних засобів (колишніх МРЕО).

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Ми запроваджуємо нововведення - розповідає начальник Управління Владислав Пустовар, - в кожному відділенні, де відбувається реєстрація транспортних засобів, прийом заліків та отримання посвідчень водія будуть встановлені веб - камери, які працюватимуть в режимі он-лайн. Цим нововведенням ми наближуємо роботу правоохоронних органів до людей робимо її більш прозорою та відкритою.

Так, за допомогою цього проекту, кожен бажаючий зможе зайти на сторінку УДАІ Черкаської області в мережі Інтернет і в он-лайн режимі подивитися, як працює центр надання послуг, з якою швидкістю йде оформлення документів, а також побачити чи є в даний момент у відділенні черги. Дані веб - камери будуть встановлені в кожному відділені по всій території Черкаської області.

Для правоохоронців це нововведення також є корисним та необхідним. Зокрема, за допомогою відео у режимі он-лайн з’являється можливість виявляти посередників, які заробляють кошти на пересічних громадянах, під приводом прискорення переоформлення авто, чи надаючи інші «платні послуги».

На даний час проводиться налаштування необхідного обладнання, програмного забезпечення та підготовка всього необхідного для введення проекту в дію.

Поділитись

Коментарі

Вгору