Черкаська міліція “кришує” спритних ділків, які нарізали дерев на 60 тисяч? (фото)

30 січня 2015, 13:18

1

Злодії ріжуть дерева, а міліція відмовляється оглядати затримані автомобілі та місце вирубки, - так написала Irishka Cheri у Facebook.

27 січня на дамбі біля с.Чапаєвка в сторону с. Чехівка працівниками Черкаського регіонального управління водних ресурсів з допомогою активних українських козаків, які мешкають на даній території та не люблять піариться, були затримані злодії, які вирізали дерева при дамбі. Вирізку почали з 10 січня, переважно, коли вже стемніє.

3

 

4

Після затримання порушників оперативно-слідча група їхала до місця злочину дві години. Капітан - старший групи відмовився оглядати місце вирубки дерев та білий мікроавтобус з деревиною, поки куратор на чорному джипі-фольксваген, який супроводжував вантаж, не написав згоду на огляд мікроавтобус,а а огляд джипа зробити не дозволив. Проте за той час, поки чекали на міліцію, зловмисники перевантажили з мікроавтобуса коробки та кульки з бензопилами та викинули цепок в сніг.

5 6

 

Під натиском працівників ЧРУВР було вилучено деревину, та знайдено цепок від бензопили, який передали в міліцію. Хочеться вірити, що правоохоронні органи доведуть діло до суду. Заподіяно збитків на суму більше 60 000,0грн.

7

Коментарі

Вгору