Черкаська мерія виставила на продаж 10 ділянок землі

07 липня 2022, 10:33

Міська влада Черкас оголосила 10 земельних аукціонів на право оренди земельних ділянок. Загалом пропонуватимуться на аукціон майже 7 га землі в різних куточках Черкас: від промислової зони, до набережної і мікрорайону «Поляна». Оголошення про аукціони розміщені на сайті Черкаської міської ради, пише vikka.

5 ділянок під індивідуальне будівництво

Мерія Черкас пропонує через аукціон викупити право оренди на 5 ділянок по 10 соток кожна в мікрорайоні «Поляна». Всі ці ділянки розташовані по вулиці Пахарів Хутір. Стартова ціна – від 465 до 490 тис грн.

Примітно, що днями в цьому районі був проданий двоповерховий житловий будинок із земельною ділянкою за 2,7 млн. грн. Для тих, хто хоче купити землю, в мерії радять поспішати. Подача документів до 19 липня.

Землі на «Митниці»

Під аукціон потрапили дві ділянки на «Митниці». Одна із них розташована на березі Дніпра. Її пропонують віддати під будівництво спортивної інфраструктури. Стартова ціна за 3 га землі – понад 13 млн. грн.

Інша ділянка по вулиці Г. Дніпра пропонується під будівництво житлового будинку. Стартова ціна – майже 190 тис. грн.

Землі в промисловій зоні

Три ділянки географічно розташовані в промисловій зоні: по проспекту Хіміків та вулиці Будіндустрії.

У мерії інформують, що прозорий продаж землі через електронні аукціони є важливим етапом в рамках проведення земельної реформи. Кошти від продажу землі з аукціону, надходять до міського бюджету. Якщо вдасться реалізувати право оренди по всіх 10 ділянках, то міський бюджет може поповнитися на щонайменше 18, 5 млн. грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору