Черкаська лікарня отримала потужний генератор від благодійників

07 червня 2023, 16:17

Третя Черкаська міська лікарня отримала отримала потужний 2-тонний генератор. Це стало можливим завдяки спільній роботі трьох партнерів: компанії AGCO Ukraine, що надала генератор, компанії Агробудівельний альянс “Астра” та Благодійному фонду “МХП – Громаді”, який забезпечив логістику та оформлення всієї необхідної документації уже на території України.

Передали генератор медичному закладу сьогодні, 7 червня.

- На базі лікарні вже був генератор, який працює в нас 15 років. Але його потужності не вистачало під час відключень світла. Тому ми розробили проєкт за яким “розбили” потужності. Я думаю, що протягом декількох тижнів ми завершимо всі роботи: окремо буде підключена семиповерхова будівля, матиме свій генератор і операційна, у нас також є дуже потужна станція для кисню, окремо буде живитися харчоблок і пральня. Сьогоднішня допомога у вигляді нового генератора, фактично, завершує весь наш комплекс енергонезалежності, - розповів директор Третьої Черкаської міської лікарні Олександр Федорук.

Генератор має потужність 120 кВт і здатен забезпечувати безперебійну подачу електроенергії до медзакладу тривалий час. Це допоможе рятувати людські життя, коли центральні системи електропостачання через атаки ворога будуть виведені з ладу.

- Сьогодні у нас ювілейна - десята - передача енергонезалежної одиниці. Коли в Україні почалися блекаути ми звернулися до наших європейських партнерів, постійно шукали можливості передати генератори тим, кому вони найнеобхідніші. Завдяки Благодійному фонду “МХП-Громаді” та Агробудівельному альянсу “Астра” нам сьогодні вдалося передати генератор черкаській лікарні. Кожне життя, яке можна врятувати завдяки енергонезалежності, вартує більше, ніж будь-який пристрій, - говорить керівник департаменту маркетингу ТОВ “AGCO Ukraine” Антон Костирко.

Ключі від нового потужного генератора директору лікарні передав генеральний директор АБА “Астра” Ігор Губарєв.

- Наш Фонд неодноразово закуповував чи долучався до співфінансування генераторів у лікарнях, освітніх чи дошкільних закладах. Адже маючи досвід попередньої осені та зими, ми повинні посилювати нашу енергонезалежність. Бо поки наш ворог намагається забирати життя, ми будемо допомагати його рятувати. Сьогоднішня ініціатива - це взірцевий показник партнерства між громадою, бізнесом і владою, - зауважила директорка Благодійного фонду “МХП – Громаді” Тетяна Волочай.

Подальше обслуговування генератора також візьме на себе компанія “Астра”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору