Черкаська художниця показала черкащанам справжніх Берегинь (фото, відео)

04 грудня 2014, 09:20
IMG_0888

Фото Про все

"Жінка Берегия" - під такою назвою у музеї "Кобзаря" у Черкасах відкрилася виставка черкаської художниці Тетяни Черевань. Серед робіт мисткині - жінки, бабусі та дівчатка і всі в обрамлені квітів. Загалом понад 20 робіт.

Шукати героїнь для майбутніх робіт Тетяна Черевань розпочала через соціальну мережу Фейсбук. Спершу малювала знайомих та друзів, а далі люди самі почали надсилати фото.

IMG_0904

Фото Про все

Першу  картину великої виставки намалювала будучи в Карпатах. Розповідає, що поїхала туди спеціально, саме там хотіла побачити та відчути справжню Україну.

IMG_0870

Фото Про все

- Ми переживаємо трагічні моменти в країні. І тому саме зараз жінки - це сила! Бо якщо буде якомога більше гарних, сильних, чесних жінок, то і в країні все буде добре, - переконана Тетяна Черевань. - Тому я й хотіла зобразити нашу українку сонячною, уквітчаною, радісною, мужньою та стильною.

IMG_0909

Фото Про все

"Берегинь"  Тетяни Черевань вже бачили у Харкові.  У Черкасах роботи будуть до 26 грудня, а далі помандрують до столиці.

До того ж, роботами Тетяни Черевань можна не лише милуватися, а й носити на собі. Портрети своїх героїнь  Тетяна Черевань перенесла на футболки.

IMG_0877

Фото Про все

IMG_0874

Фото Про все

IMG_0900

Фото Про все

IMG_0915

Фото Про все

IMG_0886

Фото Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору