Черкаська депутатка увійшла до робочої групи з питань підготовки проєкту Закону України “Про дошкільну освіту”

10 жовтня 2023, 08:25

За поданням комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій черкащанка, депутатка Черкаської міської ради Валерія Шинкарьова увійшла до робочої групи, яка буде розробляти проєкт ЗУ «Про дошкільну освіту» (друге читання).

Цей законопроєкт про реформу дошкільної освіти у першому читанні був підтриманий Парламентом 31 березня. Як розповіла Валерія Шинкарьова, засідання робочої групи будуть проводитися онлайн.

«У своїй роботі буду подавати пропозиції, які стосуються психічної підтримки дітей, цифровізації в освіті і в управлінні діяльністю навчальних закладів, а також акцентуватиму на розширенні мережі дошкільних навчальних закладів різних форм власності», - поділилася пані Валерія.

Нагадаємо, Валерія Шинкарьова – засновниця приватного дитячого садочку в Черкасах, фундатор громадської організації «Об’єднання багатодітних родин «Крила», яка займається підтримкою соціально вразливих родин та розкриває потенціал талановитих дітей. Нині вона здобуває освітній ступінь PhD в галузі освітніх, педагогічних наук. Досліджує тему цифровізації, діджиталізації дошкільної освіти.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору