Черкаська делегація вишикувалася у чергу до чиновників по ліки

03 липня 2015, 12:49

1

Першого липня більше двохсот пацієнтів з усієї України вишикувалися в чергу «по лікування» до Кабінету міністрів України. До них приєдналися й активісти та небайдужі громадяни. Причина — Міністерство охорони здоров’я досі не закупило медикаменти, а Кабмін не проконтролював виконання державних програм з лікування. Як результат — 30 тисяч ВІЛ-інфікованих українців залишилися напризволяще, пише Черкаський край.

Підтримати всеукраїнську акцію приїхала і делегація з Черкащини. Її очолили голова правління ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Олена Стрижак та депутат Черкаської обласної ради Світлана Трофімова, яка вже дев’ять років є членом обласної ради з питань протидії туберкульозу й ВІЛ-інфекції та СНІДу.

— Важливо, що об’єдна­лися як ВІЛ-інфіковані, так і люди, які поділяють їхній біль й усвідомлюють значимість проблеми, хочуть допомогти та готові це робити. Наша делегація була разом із ними, адже понад дві тисячі пацієнтів із області залишилися без лікування. Найжахливіше, що серед них 41 дитина. Тільки спільними зусиллями проблему можна вирішити, — наголосила Світлана Трофімова.

Коментарі

Вгору