Черкаська “Батьківщина” готова не тільки контролювати нову обласну владу, але й допомагати їй

21 березня 2014, 12:14

Черкаська обласна організація партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" готова надати свою допомогу новій владі щодо контролю за призначеннями голів райдержадміністрацій, керівників управлінь, керівників закладів охорони здоров'я без посад, преференцій, виключно на громадських засадах.

Про це в коментарі "Про все" повідомив голова обласного осередку "Батьківщини" Анатолій Бондаренко.

- Призначили Ткаченка. Коли "УДАР" засунув голову в пісок, то ми готові допомогти. Ми готові організувати роботи РДА на місцях, щоб керівниками районів не стали люди, які зовсім не причетні до революційних подій, не професіонали, ті хто повинен потрапити в люстраційний список, - говорить Бондаренко.

На думку Анатолія Васильовича, сьогодні вже не доцільно мітингувати, настав час працювати. А обласна організація "Батьківщини" готова не лише допомагати новій владі, але й обіцяє контролювати її роботу.

- На Черкащині одним призначенням зганьбили всю діяльність революції в області. Не прізвищем, а самим кулуарним механізмом. А те, що призначили Ткаченка, Іваненка чи Петренка... Сьогодні в країні відбуваються воєнні дії, немає коли зараз мітинги вже влаштовувати. Наразі потрібно працювати. Нам не потрібні ніякі посади, але контролювати ми будемо, в тому числі і діяльність на попередніх етапах роботи, - наголосив "батьківщинівець".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору