Черкащина – серед кращих в Україні за темпами росту надходжень до місцевих бюджетів

29 жовтня 2023, 12:27

Черкащина – у трійці лідерів поміж областей України за темпами росту надходжень до місцевих бюджетів.

"В умовах воєнного стану вдалось забезпечити позитивну динаміку та виконання доходів місцевих бюджетів. За 9 місяців платники Черкаської області вже перерахували до місцевих бюджетів більше 10,7 млрд грн. Якщо порівняти – у минулому році такий обсяг доходів був у середині грудня. Відтак темп росту до 9-ти місяців минулого року – 135 % і є третім серед областей України", - повідомив в.о начальника ГУ ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

Керівник Головного управління також зазначив, що розписи доходів, затверджені місцевими радами, забезпечені на 102,9 %, перевиконання сягає 300 млн грн.

Наразі більшість територіальних громад Черкаського та всі ТГ Золотоніського району мають позитивну динаміку та виконання. Але стабільний темп росту доходів і виконання розписів залежать від розширення бази оподаткування на місцях та залучення резервів у процесі взаємодії між органами місцевого самоврядування й податковою службою.

Додамо, що у 2022 році між податковою службою та кожною територіальною громадою області було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію. У межах нього визначені заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів по кожному напрямку.

За інформацією пресслужби ГУ ДПС в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору