Черкащина перерахувала понад 4 мільярди гривень єдиного внеску

21 жовтня 2019, 14:33

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Черкаської області перетнули чотирьохмільярдну позначку та склали 4 млрд 122 млн грн, - інформують в ГУ ДПС у Черкаській області.

Водночас, за інформацією управління обслуговування платників головного управління ДПС у Черкаській області, на обліку в ДПС знаходиться 109202 платники єдиного внеску. 30723 із них – юридичні особи, 78479 – фізичні особи, зокрема і ФОПи.

"У зв’язку з настанням граничного терміну сплати зобов’язань з ЄСВ за третій квартал п.р. за себе для фізичних осіб – підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерського господарства – 21 жовтня  наголошуємо, що єдиний внесок починаючи з 1 жовтня перераховується виключно на рахунки ДПС для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, відкриті Державною казначейською службою України відповідно до вимог стандарту IВАN", - зазначають у відомстві.

Їх можна завантажити у розділі «Бюджетні рахунки» субсайту територіальних органів ДПС у Черкаській області: Реквізити рахунків для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування (діють з 1 жовтня 2019 року)   та переглянути у центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій Черкаської області.

Нагадуємо суму ЄСВ до сплати – у 2019 році не менше 918,06 грн за місяць та не менше 2754,18 грн. за квартал. Вказане не стосується осіб, звільнених законодавством від сплати внеску. Звільнення від сплати єдиного внеску за себе передбачено для ФОП та членів фермерського господарства, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору