Черкащанину із тяжким захворюванням потрібна термінова допомога

26 лютого 2019, 14:34

Черкащанину із тяжким захворюванням потрібна термінова допомога

Володимир Луценко із села Іваньки, Маньківського району, потребує термінової допомоги. Чоловік вже протягом трьох років бореться із низкою недуг,  пише "Нова Доба".

У 2016 році Володимиру діагностували лімфому шлунка. Цілий рік він проходив курси хіміотерапії в обласному онкодиспансері і хвороба відступила. Однак вже через рік ослаблений організм дав збій і в нього стався інсульт, уся права сторона віднялася.

Протягом року Володимир Луценко проходив лікування та реабілітацію, почав ходити та рухати правою рукою. Проте перед Новим роком чоловіка знову поклали до лікарні, де діагностували пневмонію. Він пролежав там два тижні, але лікування не давало результату.

Тоді небайдужі допомогли назбирати майже 10 тисяч гривень для проведення КТ в уманській лікарні та госпіталізації до онкоцентру в Черкаси. Під час перевірки було встановлено новий діагноз − розповсюджений лімфопроліферативний процес, який призвів до гіповентиляції правої легені.

В онкоцентрі Володимиру призначили препарат "Імбрувіка", який коштує 82 тисячі грн. на місяць лікування. Скільки потрібно лікуватися поки що не відомо.

Дружина Світлана та син, який має інвалідність з дитинства, просять допомогти врятувати Володимира.

Луценко Світлана Вікторівна (дружина): (098) 2757800, (098) 1082552;

Луценко Тарас Володимирович (син): (068) 3665311, (096) 6776409.

Коментарі

Вгору