Черкащанин загинув від удару електрострумом у 10 тисяч вольт

20 серпня 2020, 20:20

фото тематичне

Трагедія сталася 17 серпня на Золотоніщині. До районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на території дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровський», що у селі Благодатне, виявили чоловіка, який лежав у ямі в шафі електропідстанції.

Про це інформує "Золотоноша.Сіті".

На той час ще було невідомо, живий він чи ні. Тільки коли енергетики відключили електропостачання, рятувальники змогли дістати чоловіка без ознак життя.

Зі слів товариша загиблого, вони з потерпілим проживали по сусідству в Черкасах, а у Благодатному він мав дачу. Того дня друзі перевозили з дачі дошки і вже їхали додому. Однак зупинилися біля дитячого комплексу, і загиблий сказав, що йому треба по справі. Він узяв рюкзак і пішов у ліс, сказавши, щоб напарник його зачекав.

Через 10 хвилин той почув хлопок і побіг на цей звук у напрямку, де знаходиться підстанція. Коли заглянув у металеву шафу, то побачив у ній свого товариша. Пічля чого, з мотоциклістами, які проїжджали неподалік від місця трагедії, викликали «швидку» допомогу і поліцію. Бо на той момент не мав при собі телефону.

У поліції припускають, що чоловіки хотіли вкрасти кольорові метали, але одному з них не пощастило. Підозрюють, що загиблий хотів зняти дріт, у якому є мідь. Його вдарило електрострумом у 10 тисяч вольт. Допускають, що, можливо, схопився не за те, що хотів, не втримався і впав у яму біля підстанції. Металева шафа відчиняється і там кріпляться рубильники, а внизу вирита яма.

Загиблому було лише 39 років. Офіційно ніде не працював, на життя заробляв тимчасовими підробітками на будівництвах. Його напарнику - близько 45 років, живе одинаком, раніше мав судимість.

У зв’язку з трагічним випадком відкрито кримінальне провадження. Судово-медична експертиза показала, що смерть настала від нещасного випадку, пов’язаного з дією високого електричного струму.

Поділитись

Коментарі

Вгору