Черкащанин став чемпіоном світу з фехтування на візках

06 жовтня 2023, 14:25

5 жовтня черкащанин Артем Манько виборов золоту медаль на чемпіонаті світу з фехтування на візках. Нагороду найвищого ґатунку спортсмен здобув в особистих змаганнях на шаблі, категорія А.

Чемпіонат світу триває в італійському Терні. У змаганнях беруть участь спортсмени з 34 країн світу, національна паралімпійська збірна України представлена 16 фехтувальниками, в складі якої представник Черкащини - Артем Манько.

Нагадаємо, що Артем – майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер Паралімпійських ігор 2021 р. в Японії.