“Мій шеврон, його шеврон – віра в те, що він повернеться”, – дружина полоненого азовця з Черкас склала присягу та готується до відправки на фронт 

11 серпня 2022, 19:04

Вікторія з Черкас - мати трьох дітей та дружина бійця полку “Азов”. Її чоловік Олександр отримав поранення на “Азовсталі” та нині перебуває в полоні у ворога.

Нещодавно Вікторія також прийняла присягу до лав ССО “Азов”, а зараз готується до відправки в Запорізьку область. Про те, чому вона прийняла таке рішення та як на це відреагувала її родина, Вікторія розповіла журналістам “Про все”.

Ще на початку повномасштабної війни Олександр пішов воювати, а Вікторія в Черкасах займалася волонтерством: розселенням переселенців, збором гуманітарної допомоги тощо.

-  Але я зрозуміла, що маю бути саме тут. Присягу прийняла ще в квітні. Зараз тренуюся, проходжу навчання та хочу бути однією з “бойових одиниць” для прискорення нашої перемоги, - говорить жінка. - Мою ідею вся рідня підтримала, усім мені допомагають. Я навіть не розглядаю того, що прийняла неправильне рішення. Я впевнена, що зробила правильний крок. 

У цивільному житті Вікторія - фінансист, бухгалтер, ревізор та аудитор. 

- Я працювала, виховувала наших трьох дітей. Оскільки мій чоловік безпосередньо в полку "Азов" і він служив, то ми заздалегідь мали розуміння, що ця війна неминуча. Тому ми потрохи готувалися, проходили вишколи, - говорить жінка. 

14 лютого цього року подружжя мало святкувати 13-ту річницю шлюбу.

- Ми планували подорож до Парижу, забронювали квитки, але "злий дядько" вирішив за нас змінити нам плани. У чоловіка вже тоді був бойовий виїзд, вони всі були напоготові, - згадує Вікторія. 

Останній раз на зв’язок Олександр виходив, коли бійці покидали “Азовсталь”. 

- Він важкопоранений: розбите плече та голова. Я розумію, що такі поранення мають свої наслідки. Полоненим не надавали ніякого медичного огляду. Але я до всього готова. Ми все пройдемо, поставимо нашого бійця в стрій, повернемо дітям батька, мені чоловіка. Так має бути. Наразі не знаю, де він та в якому стані. У мене є лише підтвердження, що він у полоні. Але я впевнено його чекаю, вірю та знаю, що він прийде. Мій шеврон, його шеврон - це віра і в перемогу, і в те, що він повернеться, - говорить Вікторія. 

Зараз Вікторія збирає кошти на амуніцію та спорядження для свого підрозділу.

Картка для допомоги: 5167803204929710

*фото військових зі зрозумілих причин не публікуємо

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору