Черкаський військовий робить браслети, аби зібрати гроші собі на протези

15 грудня 2022, 13:14

Черкаський військовий Віталій Мізін, який втратив руку та ногу внаслідок ракетного обстрілу, робить браслети, аби зібрати гроші на протез. Він вже почав відновлюватися і може сидіти в інвалідному кріслі. Наразі разом з родиною чоловік перебуває у Фінляндії.

У січні на захисника чекає чергова операція.

"Кілька разів на тиждень їздимо до лікарні на чистку ран, - розповідає дружина Віталія Юлія Мізіна. - У січні, якщо стан дозволятиме, буде здійснена ще одна дуже важлива операція - на лівому плечі. Тому що, при обстрілі він не лише обгорів, а і добряче "поламався". Оскільки на це не звернули увагу спочатку і не зафіксували руку, його плече зрослось в неправильному положенні, при якому будь-який рух є дуже болючим".

Відчувши в собі сили, Віталій почав плести браслети. Спочатку дарував рідним, а згодом вирішив робити на продаж, аби заробити на лікування.

"Згадав про своє хобі 5-річної давнини - плетіння з паракорду, - продовжує Юлія. - Але і тут засмутився - як же його плести однією не дуже активно працюючою рукою. Але я його переконала, щоб спробував і ми будемо допомагати там, де треба. І він це зміг. Ми замовили всі матеріали та станок для тримання браслета. Але коли ми показали це людям, з‘явилось багато охочих купити такі вироби від Віталія! І так, це спосіб заробити хоч якусь суму до протезу".

Жінка обурюється, що шахраї збирають гроші на свої банківські картки, використовуючи їхню історію та фотографії.

Коли зможуть повернутися назад в Україну, Юлія ще не знає. Фінські фахівці поки думають над проблемою протезування військового.

Наразі родина збирає кошти на функціональний протез руки та ноги. Охочі допомогти, можуть перераховувати гроші за реквізитами: 4149499800159822 (ПриватБанк), 4441114420889147 (МоноБанк), Мізіна Юлія Олегівна.

Нагадаємо, черкащанин Віталій Мізін втратив руку та ногу внаслідок ракетного обстрілу. На чоловіка впала палаюча бетонна плита, під якою він пролежав кілька годин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору