Черкащанин на Київщині виготовляв і продавав псевдоантисептик

30 квітня 2020, 22:08

Оперативники СБ України встановили, що черкаський підприємець на Київщині організував масштабне виробництво антисептика, порушуючи всі встановлені санітарні норми.

Зразки продукції не проходили обов’язкової перевірки на безпечність та не мають свідоцтва Державної реєстрації дезінфекційних засобів МОЗ України. Протягом пандемії COVID-19 сумнівні засоби реалізовували оптовими партіями та в роздріб на території України.

Під час обшуку правоохоронці виявили майже 40 тисяч літрів спиртовмісної речовини, партію готової продукції, хімічні речовини для створення псевдоантисептика та спеціальне обладнання.

У межах розпочатого кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Викриття оборудки здійснювалось Управлінням СБ України в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.

За інформацією речниці СБУ в Черкаській області Катерини Дроги

Коментарі

Вввв сказав:

За ті бумажки що звутся свідоцтво від МОЗ треба занести багато бумажок що звутся долари США тоді дадуть дозвіл на виготовлення, а потім ще в адміністрацію, налогову, пожежникам теж тих бумажок що привезені із США ,а коли порахував скільки роздав то вже і виробляти нічого не хочеться

Вгору