Черкащанин, який убив свою бабусю сокирою, потрапив до психлікарні

06 березня 2019, 12:17

Черкащанин, який убив свою бабусю сокирою, потрапив до психлікарні

25 річний чоловік у листопаді 2018 року на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин наніс своїй бабусі, з якою проживав в одному будинку, удар сокирою в голову. Унаслідок чого остання впала на підлогу. Опісля чоловік наніс ще близько двох ударів вищевказаною сокирою в голову. Через завданні травми потерпіла померла на місці. 

Соснівським районним судом міста Черкаси завершено судовий розгляд у кримінальному провадженні за фактом вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне вбивство, а саме умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Суд, визнав доведеним в суді факт вчинення чоловіком кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Разом з тим, в ході судового розгляду встановлено, що чоловік під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними у зв’язки з чим за рішенням суду відносно нього застосовано примусові заходи медичного характеру у виді поміщення до психіатричного закладу із суворим наглядом.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Читайте також: На Черкащині чоловікові, який скоїв убивство бабусі, загрожує до десяти років в’язниці.

 

Вгору