З’явились фото ймовірного кілера та нові деталі у справі по вбивству черкаського бізнесмена (фото)

06 березня 2019, 12:55

 

Ймовірний кілер черкаського бізнесмена-аграрія Володимира Сотнікова , якого розстріляли четвертого березня у Черкасах, декілька днів приходив до будинку, де мешкав загиблий, а в день вбивства скоїв напад на випадкового свідка.  Про нові деталі злочину "Про все" стало відомо із власних джерел. Поліція Черкащини наразі проводить поквартирний обхід мікрорайону Митниця та опитує жителів прилеглих будинків, пропонуючи на впізнання ймовірний фоторобот підозрюваного кілера.

Як повідомляє кореспондент "Про все", наразі понад півсотні полісменів задіяні до відпрацювання черкаського мікрорайону "Митниця". Сьогодні вранці поліцейські "прочісували" пляжі на Митниці, де ймовірно шукали пістолет, з якого стріляли в бізнесмена.

З'явились фото ймовірного кілера та нові деталі у справі по вбивству черкаського бізнесмена (фото)

Поліція проводить поквартирне опитування жителів "Митниці"

Як стало відомо журналістам нашого видання із власних джерел в правоохоронних органах, підозрюваний декілька днів чатував на свою жертву в під'їзді його будинку по вулиці Героїв Дніпра. В день вбивства кілера помітила випадковий свідок, яку нападник вдарив рукояткою пістолета в голову, внаслідок чого остання втратила свідомість. У під'їзд кілер зайшов , близько сьомої ранку, а скоїв вбивство близько десятої. Після скоєного вбивця сів в автомобіль невстановленої марки та зник з місця події.

З'явились фото ймовірного кілера та нові деталі у справі по вбивству черкаського бізнесмена (фото)

Фото: Про все

У розпорядженні "Про все" з'явився фоторобот ймовірного кілера та скріншот з камер зовнішнього спостереження, на якому видно, як вбивця заходить до під'їзду в день вбивства.

З'явились фото ймовірного кілера та нові деталі у справі по вбивству черкаського бізнесмена (фото)

Фото: Про все

Нагадаємо, черкаського бізнесмена-аграрія Володимира Сотнікова було вбито четвертого березня декількома пострілами з вогнепальної зброї в під'їзді будинку, де він мешкав. За фактом умисного вбивства правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження та введено в дію оперативний план "Сирена", спрямований на розшук озброєного зловмисника. Хід слідства та деталі скоєного злочину поліція поки що не коментує.

 

Юлия сказав:

Адреса Героїв Дніпра 89

Леонід сказав:

Поверніть слідчих і оперів – знайдуть

Володимир сказав:

А ті падлюки нікуди не зникали

Громадянин сказав:

А обличчя дуже знайоме

Вгору