Черкащанин, який намагався уникнути відповідальності за розбій, сяде до в’язниці

01 грудня 2023, 17:05

У Черкасах зловмисник намагався уникнути покарання за розбійний напад та крадіжку, подавши апеляцію на рішення суду. Він та його захисник наполягали на закритті справи через нібито недоведеність злочину.

Прокурор у суді довів, що 33-річний чоловік у березні 2021 року здійснив розбійний напад на потерпілого, під час якого наніс йому кілька ударів по голові та заволодів його мобільним телефоном.

Він же, будучи раніше засудженим за вчинення кримінальних правопорушень проти власності, у червні 2021 року проник в квартиру іншого потерпілого і викрав звідти побутову техніку.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 187, ч. 3 ст. 185 КК України, та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років.

Не погодившись із вироком, обвинувачений та його захисник подали апеляційні скарги з проханням скасувати обвинувальний вирок та закрити кримінальне провадження через недоведення, що ці злочини вчинив обвинувачений.

Однак суд апеляційної інстанції доводи обвинуваченого про відсутність його вини визнав безпідставними та, врахувавши позицію прокурора, залишив вирок суду першої інстанції без змін. Наразі він вступив в законну силу.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору