Черкащани збентежені через нічний запах горілого та густий туман по всьому Черкаському району

17 квітня 2020, 07:15

У соціальній мережі "Наші Черкаси" користувач "Фейсбук" Роман Слободянюк повідомив, що в місті воняє гаром.

"Запах схожий на лісову пожежу. Це не з Чорнобиля на нас вітром притягнуло?" - написав у дописі черкащанин.

Користувачі соціальної мережі додали, що їдкий дим та густий туман накрив усі райони міста - його помітили і в Річковому порту, і на Митниці, і в районі "Д", в центральних районах міста і на Казбеті. Села також не оминув туман із запахом гару.

Скрін із фейсбук-спільноти Черкас

За словами черкасців, більшість із них схиляється до думки, що вітер приніс запах горілого та густий туман із Києва, повітря якого сьогодні оголосили найбруднішим у світі.

У державних структурах причини появи димової завіси по всьому місту Черкас та в селах не повідомляють. Однак це явище може бути наслідком пожежі в Чорнобильській зоні та у Києві, дим і туман звідки розносить сильний північно-західний вітер.

Коментарі

Василь. сказав:

Запах горілої пластмаси постиійно стоїть в рвйоні вул.Першотравневої.Тільки міняється його концентрація.Зараз(пятниця-8.05)задимлення ніякого не видно,але запах нестерпий,проник в будинок.І таке дуже часто.Якась падлюка,щось в районі робить….запах не Азотовський.

Ольга сказав:

Я прокинулася від запаху диму о 4-й ранку, закрила вікна. І ота людина, що, “пошуткувала” та підпалила ліс у Прип”яті, відбудеться тільки штрафом? Підпалив таву – у в”язницю! Тільки так до них дійде. Із року в рік – одне й те саме, як палили, так і палять. І хати горять, і тваринки, і пташки, і навіть самі “підпальники”, – так ні, ніяких висновків. Із такими – тільки радикально! Зловив рибу під-час нересту-у в”язницю, зрубав дуба – у в”язницю, порушив карантин-сувора ізоляція,палить траву – в”язниця. Тільки так. Тоді дійде. Період лояльності та умовлянь закінчився. Як мій дід казав:”Сталіна на вас немає”. Може, він і правий?…

Вадим сказав:

Думаю ваш дід правий. З ідіотами треба жорстко, або навіть жорстоко та показово щоб іншим не кортілося “шуткуввти”

Леонід сказав:

Чому ж? Повідомляють. Зокрема наша СНС.

Серж сказав:

18.04. зранку в Умані теж є дим

Іванна сказав:

В Умань також дуже воняє….

Сергій сказав:

Унас за останній тиждень кожен ліс горів навколо міста торік горять тут одкуда не подує дим буде.співчуваю нашим пожежника вони молоці

Вгору