Черкащани вибороли низку нагород чемпіонату України з велоспорту

14 жовтня 2024, 18:51

Чемпіонат України на критому треку серед чоловіків та жінок (олімпійські номери програми), всеукраїнські змагання серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат приймав Львів. Участь у стартах узяли 174 спортсмени з різних куточків України, серед них – 7 представників Черкащини.

Ростислав Царан здобув срібло (індивідуальна гонка переслідування, чоловіки, 4 км), бронзу (кейрін, чоловіки) та ще одну бронзу (омніум, чоловіки).

Данило Козоріз виборов третє місце (індивідуальна гонка переслідування, чоловіки, 4 км).

Ростислав Царан та Данило Козоріз також посіли перше місце (гонка «медісон» чоловіки, 100 кіл з 10 п/ф).

Команда Черкаської області у складі: Ростислава Царана, Данила Козоріза, Ярослава Кліменока, Максима Титаренка, Андрія Підкуйка – виборола третє місце (командна гонка переслідування, чоловіки, 4 км).

За інформацією пресслужби управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА